Reference


Vřele doporučuji, profesionální přístup.

Jitka Pagana

 

Paní Vilmu mohu opravdu doporučit. Věnovala se nam, řekla bych, až nad rámec běžných povinností realitního agenta. Z časového hlediska nám vycházela maximálně vstříc. Nebyl pro ni problém přijmout telefonát i ve večerních hodinách a přijet s dokumenty až k nám domů. Paní Vilma je ochotná, milá a své práci rozumí.

Vendula Benešová

 

Super pristup a perfektni sluzby. Vse dobre odkomunikovano dle pozadavku klienta, rychle jednani, byt byl pronajat do 7 dni od zadani inzeratu  Velka spokojenost a urcite doporucuji sluzby Vilmy Danickove! 

Otto Gross

 

Vilmu nám doporučila její kolegyně, protože má dobrý přehled o naší lokalitě. Byl to dobrý nápad. O prodej se postarala od začátku do dobrého konce, všechno šlo, jak mělo, a navíc v pohodě.             

Markéta Brožová Hanelová

 

Pani Vilma je profik. Dobre vystupovani, solidni jednani, vzdy dostatek informaci, ochota a vstricnost (a to i pri reseni problemu). Vse jeste k tomu s usmevem. Radost s takovym maklerem spolupracovat.

Denisa Kárászová 

 

Spolupráce s Vilmou perfektní, spolehlivá, profesionální. Nemuseli jsme se o nic starat,vše vyřídila za Nás, jen vždy zavolala kdy je potřeba zajít něco podepsat. Pokud by někdo něco prodával,určitě ráda doporučím!!!

Jiřina Jirasová

 

Výborná spoluprace👍 Vilmo diky!

Pavla Jung Sergiová

 

Spolupráci s Vilmou můžu jen doporučit. Nadstandartní péče, jasná komunikace, přesné a spolehlivé informace, profesionální přístup.

Lenka Wágnerová

 

S Vilmou jsem spolupracovala před mnoha lety v úplně jiné oblasti a když jsem prodávala byt a ona mě oslovila jakožto realitní makléř, vůbec jsem se nebála jí prodej mého bytu svěřit. Kromě toho, že je Vilma organizačně schopná a dobře a jasně komunikuje, byt mi prodala neskutečně rychle a za opravdu hezkou cenu, která byla o dost vyšší, než mé původní očekávání. Nemusela jsem se starat vůbec o nic, vše zařídila za mě. Přesně a jasně mi řekla, co a kdy ode mě potřebuje a co naopak dodá ona mně. Vilma má energii v realitní branži potřebnou.

Renáta Novotná


Díky perfektním realitním službám paní Daníčkové se mi ve velmi krátkém časovém úseku podařilo prodat mou nemovitost. Vyzvihuji způsob komunikace paní makléřky, její proaktivitu, pečlivost, vstřícnost, dodržování termínů a dohod. Pokud chcete prodat či koupit nebo třeba pronajmout, realitní služby paní Daníčkové vřele doporučuji  A ještě jednou touto cestou děkuji 

 

Byli jsme nadstandardně spokojení s práci paní Vilmy Daničkové. Jednala profesionálně, rychle, vstřícně. Velmi příjemná a komunikativní paní. Všem doporučuji.

Elena Starodubová

 

Byl jsem s paní Daníčkovou velmi spokojen a rád ji doporučím i svým přátelům.

Pavel Osten

 

Paní Vilma Daníčková vystupovala profesionálně, poskytla veškeré potřebné informace a zařídila vše ke spokojenosti i pohodlí klienta.

Anna Burešová